Konferencja

Wydarzenie, którego celem jest wynieść Wrocław i otaczający go region na nowy poziom, dzięki współpracy między wiodącymi polskimi firmami, głównymi inwestorami zagranicznymi i lokalnymi innowatorami.

Konferencja

Wydarzenie, którego celem jest wynieść Wrocław i otaczający go region na nowy poziom, dzięki współpracy między wiodącymi polskimi firmami, głównymi inwestorami zagranicznymi i lokalnymi innowatorami.

17.10.2023
Wrocławskie Centrum Kongresowe
(Wystawowa 1)

Opis

Konferencja będzie koncentrować się na trzech kluczowych obszarach przyszłego wzrostu w regionie: oprogramowaniu i sztucznej inteligencji, mikroprocesorach i elektronice oraz elektromobilności. Zapraszając najlepszych innowatorów i kadrę kierowniczą najwyższego szczebla, wydarzenie ma na celu zainspirowanie lokalnego ekosystemu i wspieranie nowych kontaktów biznesowych, jednocześnie podkreślając znaczenie globalnych trendów i innowacyjnych technologii w odblokowywaniu możliwości rozwoju dla Wrocławia i jego okolic.

Harmonogram

Tech
Generation

8:00

Rejestracja

9:30

Otwarcie konferencji

9:45

Keynote speech

TBA

10:00

Keynote speech AI Transformation”

Bartek Pucek – CEO, Forward Operators, AI Lab

10:15

Panel dyskusyjny “AI & Digital Revolution”

Konrad Szarowolec – Executive Director, EY GDS 

Agnieszka Porębska – CEO, Talent Alpha 

TBA

Biznes i Rynek Pracy w erze AI Rewolucja czy ewolucja systemu? Czy obserwujemy prawdziwą rewolucję czy też jedynie stopniową ewolucję w kontekście transformacji AI? Na tym panelu przyjrzymy się, jak technologie oparte na sztucznej inteligencji wpływają na naszą przyszłość w obszarach biznesu, edukacji i rynku pracy. Wprowadzenie AI do naszego życia wywołuje zarówno podekscytowanie, jak i wyzwania. Nasz panel ekspercki zbada, jak AI zmienia strategie biznesowe, modele nauczania, dostęp do pracy i kształtowanie infrastruktury miast. Dowiemy się, jakie możliwości i zagrożenia niesie ze sobą ta cyfrowa rewolucja.

10:45

Fireside chat

Paulina Basta – CPO, DataWalk

Michał Sadowski – Founder & CEO, BRAND24

11:05

Panel dyskusyjny “The AI groundbreaking: New Horizons for Women in Technology?”

Moderator: Joanna Lisiecka – Co-founder & Managing Director, Perspektywy Women in Tech

Aleksandra Hamryszak – Managing Director, Helbling Technik

Daria Szmurlo – Associate Partner, Data & Analytics, McKinsey

TBA

Włącz się do inspirującej dyskusji na temat roli kobiet w świecie technologii i wpływu rewolucji sztucznej inteligencji (AI) na ich udział w sektorze nowoczesnych technologii. Nasz panel gromadzi wybitne kobiety reprezentujące biznes i branżę technologiczną, które podzielą się swoimi perspektywami i doświadczeniami. Przed nami wyjątkowa okazja do zastanowienia się, jak AI może stworzyć nowe możliwości i otworzyć drzwi do kariery w technologii dla kobiet. Dowiemy się, jakie inicjatywy i strategie mogą zwiększyć różnorodność w sektorze IT i jakie inspiracje kierują kobietami osiągającymi sukcesy w tej dziedzinie.

11:35

Keynote speech – “Overview of the ecosystem of technology companies in Poland through the perspective of the Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2023 ranking”

Michał Przybylski – Partner Associate, Financial Advisory, Deloitte

11:50-12:20

Coffee break

Taking it to the next level

12:20

Keynote speech

Polska Agencja Inwestycji i Handlu

12:35

Keynote speech “Lifting Poland’s ambition. On the cusp of a new era?”

McKinsey

12:55

Keynote speech

Michał Nowakowski – Director of Operations, Polish Technology Platform for Photonics

13:10

Panel dyskusyjny “Investment trends, opportunities for the region”

Aidan Booth – Director of Specialists, Central Europe, Google

Radek Kaskiewicz – 3M VicePresident & Managing Director 3M East Europe Region

TBA, BNY Mellon

TBA

Polska i Dolny Śląsk stoją przed fascynującym wyzwaniem transformacji gospodarki światowej. W dobie dynamicznych zmian ekonomicznych, technologicznych i społecznych, pytanie brzmi: Czy jesteśmy gotowi wykorzystać te zmiany jako szanse i otworzyć nowy rozdział w rozwoju naszego regionu? Panel gromadzi liderów i przedstawicieli największych firm amerykańskich w regionie, takich jak 3M, Google, BNY Mellon, Amazon i Intel, reprezentujących różne sektory gospodarki. Razem omówimy potencjał Wrocławia i Dolnego Śląska, analizując szanse i zagrożenia, jakie niesie globalna transformacja. Będziemy także dyskutować o kierunkach rozwoju, które pozwolą naszemu regionowi wkroczyć na wyższy poziom, generując większą wartość dodaną, opierając się na wiedzy i nowoczesnych technologiach.

13:50-14:40

Lunch break

Transforming the world we know

14:40

Keynote speech

TBA

14:55

Keynote speech “From Metal To Mobility: Copernican Revolution in the automotive business”

Ewa Łabno–Falęcka – Director of Corporate Communication and External Affairs at Mercedes-Benz Manufacturing Poland

15:05

Panel dyskusyjny “Automotive at a crossroads: how will mobility technologies transform the industry?”

TBA

Przemysł motoryzacyjny stoi obecnie w obliczu rewolucji technologicznej, która zmienia sposób, w jaki poruszamy się po świecie. Od elektrycznych i hybrydowych pojazdów po nowe koncepcje mobilności, nasz panel zaprasza do zgłębienia tych fascynujących zmian. Dolny Śląsk odgrywa coraz większą rolę w europejskim łańcuchu dostaw sektora motoryzacyjnego, dlatego też zachodząca właśnie transformacja znacząco wpłynie na gospodarkę regionu i stanowi niezwykłą szansę na jego rozwój. Nasz panel to okazja do odkrycia, jak globalni giganci przewidują przyszłość branży motoryzacyjnej i jakie strategie przyjmują w kontekście zmian klimatycznych i ekologicznych. Czekają nas inspirujące dyskusje na temat ewolucji motoryzacji i jej wpływu na naszą przyszłość mobilności.

15:45

Wrap up – Fireside chat “Will we achieve Wroclaw 4.0?”

Moderator: Tomasz Szarek – Managing Partner, SDZLEGAL SCHINDHELM

Konrad Weiske – Co-founder & CEO, Spyrosoft

Katarzyna Turkiewicz – President of the Management Board, Hewlett Packard Enterprise Global Business Center

16:15-16:30

Zakończenie

Bilety

Dołącz do nas 17 października we Wrocławskim Centrum Kongresowym (ul. Wystawowa 1)! Kup bilet na Konferencję i odbierz darmową wejściówkę na Expo.

Early Bird Tickets

1/07 – Summer Ticket

1/08 – Early Bird I

1/09 – Early Bird II

129 PLN / 149 PLN / 179 PLN

Regular

Start sprzedaży 1 października lub po wyprzedaniu Early Bird Tickets

289 PLN

2+1

3 bilety w cenie 2
Start sprzedaży 1 października

578 PLN

Last minute

Bilet dostępny w Hali Stulecia w dniu wydarzenia

389 PLN

W przypadku zakupu więcej niż 5 biletów prosimy o kontakt na adres mailowy krystyna.kardacz@araw.pl

Opinie uczestników Made in Wroclaw 2022

Made in Wroclaw jest bardzo potrzebne do tego by budować lokalną świadomość tego, że się da i że można budować i projektować wspaniałe wynalazki we Wrocławiu działające na całym świecie.
Mateusz Wojdyło, CEO, ShareP
Made in Wroclaw pozwala zrozumieć jak lokalne innowacje zmieniają świat. Inspirujące pomysły i otwarci, pełni pasji ludzie stanowią o sile tego wydarzenia.
Ernest Szydelski, CEO, Hustro
Made in Wroclaw generuje wiele możliwości i przyjazną atmosferę, w której łatwiej o kreatywność i efektywność zarówno w nauce, jak i biznesie powiązanymi z branżą naukowo-technologiczną.
dr Olga Malinkiewicz, Współzałożycielka i CTO, Saule Technologies
Made in Wroclaw to startupowe centrum polski, przyciąga czołowych ekspertów, liderów branży i pasjonatów technologicznych, inspirując ich najnowszymi trendami i innowacjami.
Daniel Wieczorek, CEO i Współzałożyciel, Poley.me

Prelegenci

Paulina Basta

Chief People Officer, DataWalk
Autorka popularnego bloga o tematyce HR-owej (paulinabasta.com). Jest praktyczką HR największych firm świata, wyznawczynią zdrowego rozsądku, uczciwości i dobrych manier w biznesie. Ostatnio rozpoczęła swój kolejny projekt – tym razem słyszymy jej głos w podcaście Basta. (znajdziecie ją na Spotify).

Ewa Łabno-Falęcka

Corporate Communication & External Affairs & ESG Mercedes-Benz / VANsanufacturing Poland

Z wykształcenia filolożka. Studiowała w Krakowie, Berlinie i Fryburgu Bryzgowijskim; doktoryzowała się na Uniwersytecie Eberharda Karola w Tybindze w Niemczech. W latach 1993-1999 radca do spraw kultury w Ambasadzie RP w Bonn. Od 1999 związana Mercedes-Benz Group AG w Polsce (marketing communication / external affairs / ESG, investment & employer branding).

Jest współzałożycielką i prezeską Stowarzyszenia Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego (2006-2010) i Towarzystwa Przyjaciół Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie (2008-2012).

Laureatka wielu nagród branżowych, m.in. Golden Arrow, PRotony, dwukrotnie „Dyrektor Marketingu Roku” w konkursie MediaRun, dwukrotnie nominowana do nagrody European Excellence Award; zdobywczyni Grand Prix „Businesswoman of the Year” w kategorii „Korporacja” w konkursie „Sukces pisany szminką” (2017). Odznaczona resortową odznaką „Zasłużona dla Transportu RP”, a także Krzyżem Zasługi na Wstędze Orderu Zasługi Republiki Federalnej Niemiec.

Bartek Pucek

CEO Forward Operators

CEO Forward Operators – eksperckiego partnera w budowaniu usług i produktów opartych na Al. Autor pucek.com – newslettera i twórca społeczności ekspertów budujących firmy i produkty technologicznie. Angel Investor (ElevenLabs, Vue Storefront, Ramp Network). Wcześniej odpowiedzialny za globalną strategię digitalizacji (IKEA) oraz ex. Chief Digital Officer (IKEA Poland). Ukończył Executive Education w Stanford Graduate School of Business w zakresie Zarządzania Strategicznego oraz Disruptive Strategy z Harvard Business School.

Joanna Lisiecka

Współzałożycielka i Dyrektorka Zarządzająca, Perspektywy Women in Tech
Socjolożka, managerka, badaczka i inicjatorka kampanii społecznych, Co-founderka Perspektywy Women in Tech, szefowa projektów dla kobiet działających w obszarze nowych technologii tj. ogólnopolska kampania medialna Dziewczyny na politechniki!; programy stypendialne dla studentek IT m.in Nowe Technologie dla Dziewczyn, programy mentoringowe m.in. Lean in STEM, IT for SHE, LeaderSHEp Academy, Dziewczyny w grze!; programy akceleracyjne np. Shesnnoavation Academy. Dyrektorka Zarządzająca największej konferencji technologicznej i pierwszej pozytywnej klimatycznie konferencji w Polsce - Perspektywy Women in Tech Summit.

Michał Sadowski

Założyciel & CEO, Brand 24
Założyciel Brand24 - narzędzia zajmującego się monitoringiem marek w Internecie używanego przez tysiące klientów z ponad 150 krajów. Mentor w nowojorskiej edycji Founder Institute. Startup Founder of the Year w konkursie The Next Web Startup Awards. W wolnym czasie skromny muzyk i fotograf.

Tomasz Szarek

Partner Zarządzający, SDZLEGAL SCHINDHELM
Radca prawny i Partner Zarządzający w międzynarodowej kancelarii prawnej SDZLEGAL SCHINDHELM, gdzie kieruje praktyką Corporate & M&A oraz IP/IT.
Tomasz jest również członkiem Komisji Nadzoru w ITCORNER - klastrze firm programistycznych, zrzeszającym ponad 100 członków w Polsce.
Wspiera krajowe i zagraniczne start-upy oraz firmy IT/New tech, w szczególności w zakresie finansowania i ekspansji międzynarodowej. W tym zakresie łączy swoje doświadczenie zawodowe z rolą w organizacjach międzynarodowych, w szczególności jako Prezes Zarządu IAG GLOBAL - międzynarodowego stowarzyszenia doradców prawnych i podatkowych w ponad 60 krajach na całym świecie.

Katarzyna Turkiewicz

Prezes Zarządu, Hewlett Packard Enterprise Global Business Center
Prezes Zarządu Hewlett Packard Enterprise Global Business Center we Wrocławiu od czerwca 2015 r. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w obszarach m.in., sprzedaży, marketingu, zarządzania, finansów i szeroko rozumianych procesów biznesowych. Jest związana z firmą HPE od 2006 r. Aktywnie angażuje się w działalność społeczną jako promotorka inicjatyw w ramach Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Sama uczestniczy w akcjach charytatywnych i wolontariackich. Wspiera również inicjatywy związane z aktywizacją kobiet w środowisku biznesowym. Od kwietnia 2017 r. jest członkinią Wrocławskiej Rady Kobiet przy Prezydencie Wrocławia. 

Konrad Weiske

Współzałożyciel i Prezes, Spyrosoft

Menadżer z dwudziestoletnim doświadczeniem, współzałożyciel i prezes Spyrosoft S.A.  Od 2002 roku działa w branży IT, zdobywając doświadczenia w kraju oraz za granicą, pracując zarówno dla takich gigantów jak IBM, Vodafone, Microsoft czy Nokia jak polskich firm świadczących usługi tworzenia oprogramowania na zamówienie .

Po kilkuletniej karierze w zarządzie jednego z największych polskich softwarehouse’ów postanowił założyć własny biznes. W 2016 roku powstał Spyrosoft, którego tworzeniu towarzyszyła idea o wyjątkowym środowisku pracy, angażującym najlepszych specjalistów w najciekawsze projekty i technologiczne wyzwania. Obecnie Grupa Spyrosoft to liczący ponad 1 500 współpracowników i notowany na GPW dostawca oprogramowania na zamówienie dla klientów z całego świata.

Od września 2018 Konrad, w roli wiceprezesa SoDA (Software Development Association Poland), działa na rzecz rozwoju i integracji polskiego sektora usług IT.

Konrad Szarowolec

Executive Director, EY GDS

Konrad kieruje zespołami doradztwa biznesowego w EY GDS w Polsce i Hiszpanii, pomagając klientom reagować na wyzwania cyfrowej transformacji za pomocą technologii, danych i podejścia skoncentrowanego na człowieku. W swoim prawie 20-letnim doświadczeniu zawodowym obsługiwał globalnych klientów z różnych obszarów, ze szczególnym uwzględnieniem sektora publicznego.

Michał Przybylski

Dyrektor, Doradztwo Finansowe, Deloitte

Konrad kieruje zespołami doradztwa biznesowego w EY GDS w Polsce i Hiszpanii, pomagając klientom reagować na wyzwania cyfrowej transformacji za pomocą technologii, danych i podejścia skoncentrowanego na człowieku. W swoim prawie 20-letnim doświadczeniu zawodowym obsługiwał globalnych klientów z różnych obszarów, ze szczególnym uwzględnieniem sektora publicznego.

Radek Kaskiewicz

3M VicePresident & Managing Director 3M East Europe Region

Jest managerem z 25-letnim doświadczeniem w obszarze sprzedaży i marketingu oraz zarządzania zespołami międzynarodowymi. Od lutego 2021 r. zajmuje stanowisko Dyrektora Zarządzającego 3M w regionie Europy Wschodniej i w ramach struktur korporacyjnych odpowiada za zarządzanie oraz budowanie reputacji marki 3M w regionie, do którego należą Polska, Czechy, Węgry, Słowacja, Ukraina i Gruzja. Wcześniej pełnił rolę dyrektora grupy biznesowej ds. transportu i elektroniki, jednego z czterech sektorów biznesowych 3M, w regionie Europy Południowo-Wschodniej (Włochy, Grecja, Izrael, Turcja, Rumunia, kraje bałkańskie). Radek dołączył do 3M w 1995 roku. Od tego momentu pełnił różnorodne role w ramach lokalnych, europejskich i globalnych struktur firmy. W latach 2004–2007 był liderem ds. rozwoju globalnego rynku w dziale taśm i klejów przemysłowych 3M, w St. Paul w USA. Po powrocie do Europy sprawował funkcję szefa sektora przemysłowego i energetycznego
w Polsce, a następnie dyrektora zarządzającego 3M w regionie tworzonym przez Czechy, Słowację i Węgry.
Radek jest absolwentem Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej oraz Carlson School
of Management na Uniwersytecie w Minnesocie. Biegle włada językiem polskim, angielskim
oraz rosyjskim. W codziennej pracy Radek skupia się na budowaniu międzynarodowej kultury organizacyjnej w oparciu o etykę, zwraca także uwagę na globalne wyzwania związane z zarządzaniem m.in. diversity & inclusion i zrównoważony rozwój. Prywatnie jest pasjonatem fotografii, podróży i poznawania innych kultur.

Prelegenci

Paulina Basta

Ewa Łabno-Falęcka

Bartek Pucek

Chief People Officer, DataWalk
Autorka popularnego bloga o tematyce HR-owej (paulinabasta.com). Jest praktyczką HR największych firm świata, wyznawczynią zdrowego rozsądku, uczciwości i dobrych manier w biznesie. Ostatnio rozpoczęła swój kolejny projekt – tym razem słyszymy jej głos w podcaście Basta. (znajdziecie ją na Spotify).
Corporate Communication & External Affairs & ESG Mercedes-Benz / VANsanufacturing Poland

Z wykształcenia filolożka. Studiowała w Krakowie, Berlinie i Fryburgu Bryzgowijskim; doktoryzowała się na Uniwersytecie Eberharda Karola w Tybindze w Niemczech. W latach 1993-1999 radca do spraw kultury w Ambasadzie RP w Bonn. Od 1999 związana Mercedes-Benz Group AG w Polsce (marketing communication / external affairs / ESG, investment & employer branding).

Jest współzałożycielką i prezeską Stowarzyszenia Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego (2006-2010) i Towarzystwa Przyjaciół Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie (2008-2012).

Laureatka wielu nagród branżowych, m.in. Golden Arrow, PRotony, dwukrotnie „Dyrektor Marketingu Roku” w konkursie MediaRun, dwukrotnie nominowana do nagrody European Excellence Award; zdobywczyni Grand Prix „Businesswoman of the Year” w kategorii „Korporacja” w konkursie „Sukces pisany szminką” (2017). Odznaczona resortową odznaką „Zasłużona dla Transportu RP”, a także Krzyżem Zasługi na Wstędze Orderu Zasługi Republiki Federalnej Niemiec.

CEO Forward Operators

CEO Forward Operators – eksperckiego partnera w budowaniu usług i produktów opartych na Al. Autor pucek.com – newslettera i twórca społeczności ekspertów budujących firmy i produkty technologicznie. Angel Investor (ElevenLabs, Vue Storefront, Ramp Network). Wcześniej odpowiedzialny za globalną strategię digitalizacji (IKEA) oraz ex. Chief Digital Officer (IKEA Poland). Ukończył Executive Education w Stanford Graduate School of Business w zakresie Zarządzania Strategicznego oraz Disruptive Strategy z Harvard Business School.

Michał Sadowski

Joanna Lisiecka

Konrad Weiske

Founder & CEO, Brand 24
Założyciel Brand24 - narzędzia zajmującego się monitoringiem marek w Internecie używanego przez tysiące klientów z ponad 150 krajów. Mentor w nowojorskiej edycji Founder Institute. Startup Founder of the Year w konkursie The Next Web Startup Awards. W wolnym czasie skromny muzyk i fotograf.
Co-founder & Managing Director, Perspektywy Women in Tech
Socjolożka, managerka, badaczka i inicjatorka kampanii społecznych, Co-founderka Perspektywy Women in Tech, szefowa projektów dla kobiet działających w obszarze nowych technologii tj. ogólnopolska kampania medialna Dziewczyny na politechniki!; programy stypendialne dla studentek IT m.in Nowe Technologie dla Dziewczyn, programy mentoringowe m.in. Lean in STEM, IT for SHE, LeaderSHEp Academy, Dziewczyny w grze!; programy akceleracyjne np. Shesnnoavation Academy. Dyrektorka Zarządzająca największej konferencji technologicznej i pierwszej pozytywnej klimatycznie konferencji w Polsce - Perspektywy Women in Tech Summit.
Co-founder & CEO, Spyrosoft

Menadżer z dwudziestoletnim doświadczeniem, współzałożyciel i prezes Spyrosoft S.A.  Od 2002 roku działa w branży IT, zdobywając doświadczenia w kraju oraz za granicą, pracując zarówno dla takich gigantów jak IBM, Vodafone, Microsoft czy Nokia jak polskich firm świadczących usługi tworzenia oprogramowania na zamówienie .

Po kilkuletniej karierze w zarządzie jednego z największych polskich softwarehouse’ów postanowił założyć własny biznes. W 2016 roku powstał Spyrosoft, którego tworzeniu towarzyszyła idea o wyjątkowym środowisku pracy, angażującym najlepszych specjalistów w najciekawsze projekty i technologiczne wyzwania. Obecnie Grupa Spyrosoft to liczący ponad 1 500 współpracowników i notowany na GPW dostawca oprogramowania na zamówienie dla klientów z całego świata.

Od września 2018 Konrad, w roli wiceprezesa SoDA (Software Development Association Poland), działa na rzecz rozwoju i integracji polskiego sektora usług IT.

Katarzyna Turkiewicz

Tomasz Szarek

Konrad Szarowolec

President of the Management Board, Hewlett Packard Enterprise Global Business Center

Prezes Zarządu Hewlett Packard Enterprise Global Business Center we Wrocławiu od czerwca 2015 r. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w obszarach m.in., sprzedaży, marketingu, zarządzania, finansów i szeroko rozumianych procesów biznesowych. Jest związana z firmą HPE od 2006 r. Aktywnie angażuje się w działalność społeczną jako promotorka inicjatyw w ramach Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Sama uczestniczy w akcjach charytatywnych i wolontariackich. Wspiera również inicjatywy związane z aktywizacją kobiet w środowisku biznesowym. Od kwietnia 2017 r. jest członkinią Wrocławskiej Rady Kobiet przy Prezydencie Wrocławia. 

Managing Partner, SDZLEGAL SCHINDHELM
Radca prawny i Partner Zarządzający w międzynarodowej kancelarii prawnej SDZLEGAL SCHINDHELM, gdzie kieruje praktyką Corporate & M&A oraz IP/IT.
Tomasz jest również członkiem Komisji Nadzoru w ITCORNER - klastrze firm programistycznych, zrzeszającym ponad 100 członków w Polsce.
Wspiera krajowe i zagraniczne start-upy oraz firmy IT/New tech, w szczególności w zakresie finansowania i ekspansji międzynarodowej. W tym zakresie łączy swoje doświadczenie zawodowe z rolą w organizacjach międzynarodowych, w szczególności jako Prezes Zarządu IAG GLOBAL - międzynarodowego stowarzyszenia doradców prawnych i podatkowych w ponad 60 krajach na całym świecie.
Executive Director, EY GDS
Konrad kieruje zespołami doradztwa biznesowego w EY GDS w Polsce i Hiszpanii, pomagając klientom reagować na wyzwania cyfrowej transformacji za pomocą technologii, danych i podejścia skoncentrowanego na człowieku. W swoim prawie 20-letnim doświadczeniu zawodowym obsługiwał globalnych klientów z różnych obszarów, ze szczególnym uwzględnieniem sektora publicznego.

Michał Przybylski

Radek Kaskiewicz

Partner Associate, Financial Advisory, Deloitte

Posiada niemal dziesięcioletnie doświadczenie w branży finansowej, w zakresie fuzji i przejęć przedsiębiorstw, zarówno po stronie kupującego jak i sprzedającego. Doświadczenie Michała obejmuje pracę przy licznych transakcjach M&A ze szczególnym uwzględnieniem sektora technologii oraz e-commerce.

Michał jest absolwentem kierunku Finanse i Rachunkowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

3M VicePresident & Managing Director 3M East Europe Region

Jest managerem z 25-letnim doświadczeniem w obszarze sprzedaży i marketingu oraz zarządzania zespołami międzynarodowymi. Od lutego 2021 r. zajmuje stanowisko Dyrektora Zarządzającego 3M w regionie Europy Wschodniej i w ramach struktur korporacyjnych odpowiada za zarządzanie oraz budowanie reputacji marki 3M w regionie, do którego należą Polska, Czechy, Węgry, Słowacja, Ukraina i Gruzja. Wcześniej pełnił rolę dyrektora grupy biznesowej ds. transportu i elektroniki, jednego z czterech sektorów biznesowych 3M, w regionie Europy Południowo-Wschodniej (Włochy, Grecja, Izrael, Turcja, Rumunia, kraje bałkańskie). Radek dołączył do 3M w 1995 roku. Od tego momentu pełnił różnorodne role w ramach lokalnych, europejskich i globalnych struktur firmy. W latach 2004–2007 był liderem ds. rozwoju globalnego rynku w dziale taśm i klejów przemysłowych 3M, w St. Paul w USA. Po powrocie do Europy sprawował funkcję szefa sektora przemysłowego i energetycznego
w Polsce, a następnie dyrektora zarządzającego 3M w regionie tworzonym przez Czechy, Słowację i Węgry.
Radek jest absolwentem Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej oraz Carlson School
of Management na Uniwersytecie w Minnesocie. Biegle włada językiem polskim, angielskim
oraz rosyjskim. W codziennej pracy Radek skupia się na budowaniu międzynarodowej kultury organizacyjnej w oparciu o etykę, zwraca także uwagę na globalne wyzwania związane z zarządzaniem m.in. diversity & inclusion i zrównoważony rozwój. Prywatnie jest pasjonatem fotografii, podróży i poznawania innych kultur.

Strefa Food Tech Wro

Poznaj twórców innowacji z sektora food-tech i wypróbuj ich najnowsze technologie!

Poley,me

Autonomiczne roboty serwujące napoje, które automatycznie gaszą pragnienie.

Więcej o Poley.me

Wierzymy, że powtarzalne zajęcia powinny być wykonywane przez maszyny, żeby ludzie mogli oddać się przyjemnościom. Nasze autonomiczne roboty serwujące napoje wprowadzają nowe doświadczenia w obsłudze klienta i optymalizują procesy w branży eventowej i gastronomicznej. Poley.me obsługuje wszystkie etapy od zamówienia, przez płatność po serwisu napoju, minimalizując straty czasu i zasobów.

Biotreco

Innowacyjne receptury i technologia produkcji roślinnych zamienników produktów nabiałowych.

Więcej o Biotreco

Wiodącym produktem firmy jest BIAŁY KONOPNY – roślinna alternatywa dla sera twarogowego. Opracowany przy udziale naukowców z Wydziału Technologii Produkcji Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu jest jedynym na rynku funkcjonalnym roślinnym zamiennikiem twarogu, bogatym w składniki odżywcze i pozbawionym alergenów. W 2021 roku zostaliśmy laureatem nagrody “Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” w kategorii “Za najlepszy projekt interdyscyplinarny” (współpraca nauki z biznesem).

Kolejnych wystawców ogłosimy już wkrótce!

Strefa Food Tech Wro

Poznaj twórców innowacji z sektora food-tech i wypróbuj ich najnowsze technologie!

Poley,me

Autonomiczne roboty serwujące napoje, które automatycznie gaszą pragnienie.

Więcej o Poley.me

Wierzymy, że powtarzalne zajęcia powinny być wykonywane przez maszyny, żeby ludzie mogli oddać się przyjemnościom. Nasze autonomiczne roboty serwujące napoje wprowadzają nowe doświadczenia w obsłudze klienta i optymalizują procesy w branży eventowej i gastronomicznej. Poley.me obsługuje wszystkie etapy od zamówienia, przez płatność po serwisu napoju, minimalizując straty czasu i zasobów.

Biotreco

Innowacyjne receptury i technologia produkcji roślinnych zamienników produktów nabiałowych.

Więcej o Biotreco

Wiodącym produktem firmy jest BIAŁY KONOPNY – roślinna alternatywa dla sera twarogowego. Opracowany przy udziale naukowców z Wydziału Technologii Produkcji Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu jest jedynym na rynku funkcjonalnym roślinnym zamiennikiem twarogu, bogatym w składniki odżywcze i pozbawionym alergenów. W 2021 roku zostaliśmy laureatem nagrody “Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” w kategorii “Za najlepszy projekt interdyscyplinarny” (współpraca nauki z biznesem).

Kolejnych wystawców ogłosimy już wkrótce!

Jak było rok temu?

Organizatorzy

Partnerzy strategiczny

Partnerzy złoci

Partnerzy srebrni

Partnerzy brązowi

Partnerzy instytucjonalni

Partnerzy merytoryczni

Partnerzy społecznościowi

Patroni medialni

Kontakt

Więcej pytań? Zapraszamy do kontaktu i współpracy!